Mokyklos jaunųjų talentų konkursas "Žvaigždutės Lietuvai 2016" 2016 02 10

Jaunųjų talentų konkursas „Žvaigždutės Lietuvai” Kauno Miko Petrausko muzikos mokykloje – ne naujiena! Tai jau tradiciniu tapęs mokyklos renginys, kuriame savo jėgas išbando geriausi/gabiausi mokyklos mokiniai. Šiais metais konkursas rengiamas 8-ąjį kartą ir skiriamas Vasario 16-os dienos minėjimui. Vykdomas dviem etapais: pirmajame dalyviai – visi norintys mokiniai, antrajame – tarpusavyje varžosi tik geriausi.

Šiais metais baigiamajame ture galėjome išgirsti 10 geriausių mokyklos mokinių, kurie demonstravo savo muzikinius gebėjimus, tai: Vilius Banevičius (8 kl.), Jokūbas Griežė (5 kl.), Viltė Bagdžiūtė (3 kl.), Agnė Alijauskaitė (3 kl.), Aurimas Salelionis (3 kl.), Milėja Stankevičiūtė (3 kl.), Vaiva Lukoševičiūtė (3 kl.), Neida Radzinevičiūtė (8 kl.), Emilija Lokcionkinaitė (7 kl.) ir Eglė Ieva Kazakevičiūtė (5 kl.). Visi dalyviai džiugino klausytojų širdis atlikdami du skirtingo charakterio kūrinius. Šį baigiamąjį koncertą stebėjo ir vertino kompetetinga komisija: docentė Jūratė Bukauskaitė, Kauno Viktoro Kuprevičiaus vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gerda Kemežienė, Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos direktorius Ojaras Gricijonas bei mokyklos tarybos narė Naira Dirsienė.

Jaunųjų talentų konkurso „Žvaigždutės Lietuvai” laureatai buvo apdovanoti specialiais prizais, kuriuos įsteigė mokykla. SVEIKINAME nugalėtojus: Vilių Banevičių (mokytojas Artūras Kelpša), Vaivą Lukoševičiūtę (mokytoja Vida Adomavičienė), Agnę Alijauskaitę (mokytoja Agnė Pranculytė-Jončienė), Aurimą Salelionį ir Milėją Stankevičiūtę (mokytoja Irena Andriuščenkienė), Neidą Radzinevičiūtę (mokytoja Irena Andriuščenkienė), Emiliją Lokcionkinaitę (mokytoja Olga Petrušenko).

Konkurso laureatai savo profesionaliu pasirodymu džiugino Kauno miesto klausytojus Kauno Menininkų namuose 2016 m. vasario 10 d. Koncerte galėjome išgirsti ir buvusias mokyklos “žvaigždutes” – dabar jau J. Gruodžio konservatorijos auklėtinį Mantą Ivanauską ir VDU Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentę Ingą Gykytę. Nuoširdus ačiū ir koncertmeisteriams: Ingai Bankauskienei, Aušrai Gakaitei bei Valerijai Dmitrenko.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Lina Jančiuvienė