Ansamblinio muzikavimo koncertas/projektas "Draugaukime" 2015 03 20

2015 m. kovo 20 diena Miko Petrausko muzikos mokyklai buvo išskirtinė tuo, kad šią dieną vyko pirmasis koncertas/projektas „Draugaukime“ kartu su Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo mokiniais ir mokytojais. Tokia idėja kilo, norint kasmet suorganizuoti tokio pobūdžio koncertą, bendraujant vis su kita Lietuvos muzikos ar meno mokykla. Programoje muzikines impresijas dovanojo įvairaus amžiaus mokiniai – nuo mažiausių iki vyresnių. Koncerte skambėjo fortepijono, fleitos, saksofono, violončelės, akordeono instrumentų garsai, dainos. Tai ne buvo solistų pasirodymas ar tarpmokyklinės varžytuvės, tai - ansamblinio muzikavimo – duetų, trio, ansamblių koncertas, kuriame vyravo nuoširdi, draugiška, bendradarbiavimu paremta aplinka. Tiesa, kai kuriems mokiniams jaudulį koncerto metu valdyti sunkiai sekėsi, visgi koncertas!!!

Mūsų salės scena dar niekada nebuvo mačiusi tiek daug instrumentinio muzikavimo atlikėjų vienu metu – net 10: iš jų 9 akordeonistai. Koncertą vedė mokytoja, renginių organizatorė Jovita Tarvidienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Jančiuvienė.

Nuoširdžiai dėkojame Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo direktoriaus pavaduotojai ugdymui Danutei Nedzinskienei, mokytojams Alinai Skirmantaitei, Arūnui Krištapavičiui bei Džiuljetai Banienei, taip pat Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos mokytojams Reginai Bobinienei, Vidai Adomavičienėi, Rūtai Varnienei, Irenai Andriuščenkienei, Olgai Petrušenko, Agnei Rekuvienei, Irinai Tranauskienei, Pauliui Berūkščiui, Liubovei Vilutienei už mokinių paruošimą bei norą bendradarbiauti.

Tikimės, jog šis renginys taps tradiciniu ir kiekvienais metais mes galėsime sulaukti vis naujų veidų iš skirtingų Lietuvos muzikos (meno) mokyklų kampelių...

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Lina Jančiuvienė