Mokyklos mokinių kalėdinis koncertas „Tyliąją naktį...“ – 2020

Kviečiame visus muzikos mylėtojus pasiklausyti mūsų mokyklos mokinių kalėdinio koncerto „Tyliąją naktį...“ Taip... Būtent tyliai, ramiai ir jaukiai linkime praleisti svarbiausias šių metų šventes – Kūčias, šv. Kalėdas ir Naujuosius metus.

Šiemet koncertas - ypatingas, nes jo galėsite klausytis tiesiog likę namuose savo artimiausiųjų žmonių rate. Vaikams šis virtualus renginys - tai nepaprasta galimybė dar kartą pamatyti savo muzikuojančius draugus; tėveliams, giminaičiams ir jų draugams iš visų pasaulio kampų - pasiklausyti jaunųjų artistų pasirodymų; o mokytojams - dar kartą pasidžiaugti brangių mokinių pasiekimais. Turime vertinti tai, ką turime, branginti kiekvieną gyvenimo akimirką, saugoti save ir savo artimuosius.

Šventinį koncertą dovanoja šauni entuziastingų muzikų komanda:

• mokiniai: Skaistė Papievytė, Dominyka Ražukaitė, Domas Tarvidas, Linas Gervė, Timas Timūras Žukas, Vytaras Rekus, Lėja Šiurkutė, Benigna Ramoškaitė, Milgedas Baladinskas, Goda Šniepytė, Mėja Marija Saulėnaitė, Eva Narauskaitė, Ema Keserauskaitė, Liepa Butaitė, Ignė Petrovaitė, Evelina Selelionytė, Eglė Tekutytė, Gediminas Jakas, Stela Tarasevičiūtė, Deimantė Pašvenskaitė, Gabija Žadauskaitė, Aleksandras Jusiv, Viktorija Rakčejeva, Adrija Vilkauskaitė, Rokas Frejeris, Simonas Navickas, Viltė Petrokaitė, Inesa Aghasaryan, Jonė Bakytė, Adrija Vilkauskaitė, estrados grupė bei jaunučių choras;
  • mokytojai ir akompaniatoriai: Lijana Stakauskaitė, Evelina Butienė, Agnė Rekuvienė, Irena Andriuščenkienė, Aušra Gakaitė, Laura Vaznienė, Jurgita Momotiukaitė-Ačienė, Marija Janavičienė, Violeta Stankevičienė, Ingrida Maslauskienė, Justinas Buta, Angelė Dumčiuvienė, Lina Jančiuvienė, Diana Medekšaitė-Balčiūnienė, Vida Adomavičienė, Ieva Lukšienė, Jovita Tarvidienė, Monika Jurgilaitė, Valerija Dmitrenko, Svetlana Cibulskienė, Jovita Janavičiūtė, Irina Tranauskienė, Jūratė Kruvelienė, Lusine Sargsyan, Remigija Kasparaitytė, Vilhelmina Gerulaitė.

Koncerto programėlę rasite čia:

Linkime gražių, šiltų, sveikų ir laimingų artėjančių švenčių!

Gero klausymo visiems: https://youtu.be/cg4lb0O5iII

Fortepijono vyresnioji mokytoja Valerija Dmitrenko