Logotipas

Kauno Miko Petrausko muzikos mokykla

2018 12 19 d. (trečiadienį) 17.30 val. maloniai kviečiame į kalėdinį mokyklos koncertą, kuris vyks mokyklos salėje!!!

Jaunųjų talentų konkursas "Žvaigždutės Lietuvai" 2017 02 06

Jaunųjų talentų konkursas „Žvaigždutės Lietuvai” Kauno Miko Petrausko muzikos mokykloje – ne naujiena! Tai jau tradiciniu tapęs mokyklos renginys, kuriame savo jėgas išbando geriausi/gabiausi mokyklos mokiniai. Šiais metais konkursas rengiamas 9-ąjį kartą, vykdomas dviem etapais: pirmajame dalyviai – visi norintys mokiniai, antrajame – tarpusavyje varžosi tik geriausi.

Šiais metais baigiamajame ture galėjome išgirsti 14 geriausių mokyklos mokinių, kurie demonstravo savo muzikinius gebėjimus, tai: Saulė Norkutė (G VI), Neringa Reišytė (Sm VI), Vaiva Lukoševičiūtė (Fl VI), Agnė Alijauskaitė (F IV), Milda Mačiokaitė (Fl VII), Lilyt Sargsyan (F VII), Emilija Lokcionkinaitė (F VIII), Eva Narauskaitė (A III), Gabrielė Jasiukevičiūtė (A V), Gabija Pakštytė (SD II), Ervinas Jasevičius (SD VI), Valerija Smagina (SD VII), duetas: Agnė Alijauskaitė (F IV) ir Amelija Boženova (F IV), violončelininkų trio: Simonas Rimkus (Vč VII), Gabrielė Bobinaitė (Vč VIII) ir Rimantė Jonaitytė (Vč VI). Visi dalyviai džiugino klausytojų širdis atlikdami du skirtingo charakterio kūrinius. Šį baigiamąjį koncertą stebėjo ir vertino kompetetinga komisija.

Jaunųjų talentų konkurso „Žvaigždutės Lietuvai” laureatai buvo apdovanoti specialiais prizais, kuriuos įsteigė mokykla. SVEIKINAME nugalėtojus: Gabrielę Jasiukevičiūtę (mokytoja Diana Medėkšaitė-Balčiūnienė), Vaivą Lukoševičiūtę (mokytoja Vida Adomavičienė), Lilyt Sargsyan (mokytoja Svetlana Cibulskienė), duetą Agnę Alijauskaitę ir Ameliją Boženovą (mokytojos Agnė Pranculytė ir Olga Petrušenko) bei violončelininkų trio: Rimantę Jonaitytę, Simoną Rimkų bei Gabrielę Bobinaitę (mokytoja Regna Bobinienė).

Lauretų apdovanojimo koncerte galėjome išgirsti ir buvusias mokyklos “žvaigždutes” – Vilių Banevičių, Neidą Radzinevičiūtę bei Kotryną Mordaitę.

Nuoširdus ačiū ir koncertmeisteriams: Ievai Lukšienei, Aušrai Gakaitei, Angelei Dumčiuvienei, Lusine Sargsyan bei Valerijai Dmitrenko.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Lina Jančiuvienė